Możliwość stosowania Tribioticu na odparzenia większych warg sromowych u 9-miesięcznej córki

Witam. Od ok. 2 tygodni moja 9 m-czna córka ma odparzenie większych warg sromowych (z zewnątrz) i pachwiny. Pediatra zalecił smarowanie maścią Pimafucort i syrop Ketotifen. Nie pomogło. Stosowałam różne kremy przeciwodparzeniom, sudocrem, mąkę ziemniaczaną, kąpiele w krochmalu, clotrimazolum, tormentalum, codziennie wietrzenie pupy, osuszanie itd. Bezskutecznie. Niewielką poprawę widzę po zastosowaniu Tribioticu. Czy mogę stosować tę maść u niemowlęcia? Jak długo?

Milena Lubowicz

Zaleca się stosować ten lek nie dłużej niż 7 dni.
Pozdrawiam