Możliwość uprawiania sportu przy lekkim stanie zapalnym jąder
USG jądra i najądrzy wykazało lekki stan zapalny. Zostały mi przepisane lekarstwa. Czy mogę w związku z tym uprawiać sport? Czy jest to niewskazane? Dziękuję!

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
73 poziom zaufania
Stany zapalne sa wskazniem do zaniechania uprawiania sportu do kilku tygodni od ustapienia dolegliowsci