Możliwość uszkodzenia słuchu u 8-miesięcznego dziecka

Witam, moje pytanie dotyczy możliwości uszkodzenia słuchu u 8 miesięcznego niemowlaka, który został narażony przez głupotę dorosłego na nagły bardzo głośny dźwięk radia(w aucie samo podkręciło głośność). Niestety mnie przy tym nie było jednak wiem że dziecko się nagle rozpłakało ale szybko przestało, rzekomo bardziej to wyglądało na przestraszenie się. W domu sprawdzałam odruchy córci, wydaje się być w porządku ale i tak boję się,że mogło coś się stać z jej słuchem

Milena Lubowicz

Prawdopodobieństwo uszkodzenia jest niewielkie, gdyż dziecko było narażone tylko chwilę. Proszę je obserwować, gdyby pojawiły się objawy niepokojace proszę udać się do pediatry.
Pozdrawiam