Możliwość wstawienia dwójki i trójki na mostku

Dentysta powiedział ze dwójka jest do usunięcia i jest wypchnieta przez kła.Zależy mi na zębach z przodu 2 i 3ktore chce wstawic.Czy mogę je wstawić na mostku np. a kła zostawić tam gdzie jest.Po prostu nie ruszając go wcale?

Dzień dobry, Pani pytanie nie jest dokładnie sformułowanie , czy mam rozumieć, że dwójka jest krzywo ustawiona przez wypychajacy ją kieł? Jeżeli tak, to koniecznie trzeba wprowadzić ją do łuku aparatem ortodontycznym, natomiast jeżeli jest bardzo zniszczona przez próchnicę to po usunięciu powinna Pani brak uzupełnić implantem, jest Pani młoda i zanik wyrostka kostnego w tym miejscu będzie postępował , po latach ta strona może wyglądać estetycznie żle. Pozdrawiam :)