Możliwość wszczepienia implantów zębowych podczas leczenia uzupełniającego herceptyną

Witam. Mam 51lat. W zeszłym roku wykryto u mnie raka piersi-przeszłam operację oszczędzającą, chemioterapię (do sierpnia) radioterapię(do 1 pażdziernika) .Teraz rozpoczęłam leczenie uzupełniające herceptyną. mam spore braki w uzębieniu. czy mogę teraz wszczepić implanty zębowe? Ewa

Dzień dobry, wszczepienie implantów jest zabiegiem chirurgicznym i na pewno chirurg który podejmie sie tego zabiegu poprosi Panią o konsultację u lekarza prowadzącego . Jeżeli nie będzie przeciw wskazań , można się takiemu zabiegowi poddać , gdyż uzupełnienie braków zebow koronami opartymi na implantach to obecnie najlepsza i najbardziej komfortowa metoda. Pozdrawiam :)