Możliwość wykonania badań przed wizytą u laryngologa z powodu kaszlu

witam od 2 miesiecy meczy mnie kaszel suchy brałem antybiotyki leczac sie sam zadnej poprawy nie ma od kaszlu juz zoładek mnie boli byłem u lekarza posłuchała i nic nie stwierdziła dała skierowanie do laryngologa dzis mam wizyte ,moze czeba jakies badania porobic

Milena Lubowicz

Nie trzeba robić badań, po zbadaniu lekarz laryngolog pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.
Pozdrawiam