Możliwość wykrycia plemników w badaniu moczu

Witam, Jestem w ciazy zagrozonej i nie moge uprawiać sexu... ,natomiast czasem z narzeczonym ocieramy sie ,a gdy ma juz byc ten moment ,gdy partner ma orgazm, lekko jest włożony członek w pochwę ,aby... A wiec tak musze zrobic badanie moczu - ile dni moga sie utrzymać plemniki i kiedy isc do lekarza jezeli taki akcent miał miejsce 23.02...a jest 26.02...? Ponieważ na poprzednie pytanie dostałam dwie rożne odp ale nie opisałam wlasnie tej ciazy zagrozonej, a nie chce by wykryto plemniki...!

Lek. Artur Jeliński Urolog

Sadze ze plemniki niepowinny sie przedostac do pecherza ale po drugim oddaniu moczu niepwiono ich byc w badanym moczu