Możliwość zajścia w ciążę po pierwszym stosunku z prezerwatywą

tydzień temu kochalam się z chłopakiem, był to mój pierwszy raz, pierwsze dwa razy wszedł we mnie normalnie pozniej zalozyl gumkę, nie zsunela sie ani nie pekla wszystko poszlo dobrze, czy jest mozliwe abym zaszla w ciaze?

Milena Lubowicz

Prawdopodobieństwo ciąży jest znikome.
Pozdrawiam

Ciąża jest możliwa. Każda penetracja penisa bez zabezpieczenia daje taką możliwość.
Natura nie jest do końca przewidywalna.
Proponuję stosowanie zabezpieczenia uznać jako stałą zasadę.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com