Możliwość zajścia w ciążę po seksie przerywanym

Witam, uprawiałam seks przerywany (nie doszło do wytrysku, dopiero po minucie, dwóch) z moim partnerem wieczorem w 4 dniu cyklu. Czy jest możliwe zajście w ciąże? Cykle mam zazwyczaj regularne 28 - 30 dni. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W 4 dniu cyklu szansa na zajście w ciąże jest znikoma, ale nie można jej wykluczyć. Proponuję więc wykonać test ciążowy.

Witam ,stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną i nie powinna Pani się na nim opierać nie chcąc zajść w ciążę. Prawdopodobieństwo, że doszło do zapłodnienia w opisanym przypadku jest bardzo małe, żeby się uspokoić proponuję wykonać test ciążowy.Pozdrawiam