Możliwość zajścia w ciążę po stosunku analnym i włożeniu penisa do pochwy

Witam.. Mam takei niewinne pytanie.. Bawilismy sie z moja dziewczyna po czym przed finałęm wziała wszystko do buzi. po zakonczeniu normalnie ubralismy sie i spoko.. po moze 1h min zaczelismy znowu tylk oze anal i troszke wsunołem do pochwy czóna czy jest mozliwosc ze bd ciaza?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest znikoma, jednak nie mogę jej wykluczyć, ponieważ doszło do chwilowej penetracji pochwy.

Ciąży nie można wykluczyć, bo penis byl w pochwie.
Wprowadzanie penisa do pochwy po jego pobycie w kiszce stolcowej jest poważnym błędem sanitarnym, spora możliwość zakażeń pochwy drobnoustrojami kałowymi.
Jest też ryzyko dla penisa - stany zapalne,
Ale zawsze to kobieta ponosi większe ryzyko infekcyjnych kłopotów i wtedy także seks przestaje być przyjemnością...
Pozdrawiam. JW