Możliwość zajścia w ciążę przy stosunku przerywanym po 6 miesiącach od urodzenia dziecka

Witam mam takie pytanie 6 miesiecy temu urodziłam dziecko niedawno poznałam chlopaka i uprawialismy sex bez zabezpieczenia tzw. przerywany czy mogłam zajsc w ciąże i od dwóch dni czuje jakby mnie zgaga palila

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli po porodzie wróciła już menstruacja to szansa na ciążę wynikającą ze stosunku przerywanego jest duża.