Możliwość zajścia w ciążę przy zaburzeniach miesiączkowania

Witam . Mam pytanie , czy gdy mam zaburzenia miesiączki od prawie roku niestety nie mam okresu . Mogę zajść w ciążę kochając się z moim narzeczonym bez zabezpieczenia .?

Milena Lubowicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia niesie ze sobą ryzyko zapłodnienia. Nie jestem w stanie powiedzieć jak duże jest w Pani przypadku, gdyż nie napisała Pani jaka jest przyczyna zaburzeń miesiączkowania. Polecam porozmawiać z ginekologiem.
Pozdrawiam