Możliwość zajścia w ciążę w 5 dniu miesiączki

Czy mozliwe jest zajście w ciąże w 5tym dniu miesiączki? Dwa dni temu odbyłam stosunek niezabezpieczony i dzis czuje nudności. Czy mozliwe jest że jestem w ciąży?

Marta Mielniczuk

Witam,
prawdopodobieństwo zajścia w ciąże istnieje w każdym dniu cyklu. Dla pewności wskazane byłoby wykonanie testu ciążowego. Nudności nie występują tak szybko po zapłodnieniu, więc w Pani przypadku mają inne podłoże. Pozdrawiam