Możliwość zapłodnienia po 5-sekundowym zbliżeniu

Witam ! Czy moze dojsc do zapłodnienia po 5 sec ? Chłopak włozył członka tylko na ok 5 sec ! Do wytrysku nie doszło ! Czy jest duza możliwosć ciążyy ?! Były to dni niepłodne raczej lub płodne ale koncowe ! Proszę o szybką odpowiedz. z góry dziękuje !

Mikołaj Cyganok

Ryzyko ciąży istnieje zawsze, jeżeli doszło do niezabezpieczonego stosunku, szczególnie w okolicach dni płodnych, gdyż trzeba mieć na uwadze fakt, że plemniki znajdują się nie tylko bezpośrednio w ejakulacie, ale również w preejakulacie.