Możliwość zapłodnienia podczas seksu analnego w drugim dniu miesiączki

Witam uprawiałam seks analny z moim partnerem podczas okresu był to drugi dzień miesiączki, on doszedł do końca we mnie. Po seksie poszłam do łazienki i najpierw dokładnie się wytarłam nawilżającymi chusteczkami a następnie się umyłam. Czy w takiej sytuacji mogło dojść do zapłodnienia? Proszę o pilną odpowiedź.

Małgorzata Panek

Zapłodnienie podczas miesiączki jest mało prawdopodobne., zwłaszcza przy braku kontaktu nasienia z drogami rodnym. W razie wątpliwości może Pani wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia.
Pozdrawiam