Możliwość zapłodnienia poprzez płyn preejakulacyjny i ocieranie narządów

witam czy jest możliwość że jeżeli płyn prejakulant który przecieknie przez bieliznę podczas ocierania się o pochwę kobiety która również jest w bieliźnie zostanie uszkodzony tak by nie mógł zapłodnić ? Czy jest możliwość żeby ten płyn przedostał się do pochwy? Płyn posiada uszkodzone plemniki albo ich nie posiada w zależności od czego? Czy podczas każdego stosunku płciowego wydziela się ten płyn ? jaki jest procent zajścia w ciążę przez ocieranie jak wyżej napisałem pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szanse na zaplodnienie są znikome, choć nie można ich wykluczyć.