Zapytaj lekarza

7 4 1 , 9 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Możliwość złego samopoczucia po uzupełnieniu kompozytowym dwóch zębów i naświetleniu lampą

Czy po uzupełnieniu kompozytowym 2 zębów i naswietlaniem lampa led można sie złe czuć tj,przyspieszone bicie serca ,pobudzenie,momentami robi sie słabo...dodam tylko ze nie mogę używać laserach bo miałam podobne dolegliwości.
KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu

Domowe sposoby na afty

Witam,
A czy było podane znieczulenie? Objawy o których Pani pisze mogą mieć związek z działaniem znieczulenia. Co do kompozytu to do utwardzania uzywa sie swiatła ultrafioletowego, ktore nie jest lasem.
Pozdrawiam Aleksandra Bąk

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy