Możliwość złego samopoczucia po uzupełnieniu kompozytowym dwóch zębów i naświetleniu lampą

Czy po uzupełnieniu kompozytowym 2 zębów i naswietlaniem lampa led można sie złe czuć tj,przyspieszone bicie serca ,pobudzenie,momentami robi sie słabo...dodam tylko ze nie mogę używać laserach bo miałam podobne dolegliwości.

Witam,
A czy było podane znieczulenie? Objawy o których Pani pisze mogą mieć związek z działaniem znieczulenia. Co do kompozytu to do utwardzania uzywa sie swiatła ultrafioletowego, ktore nie jest lasem.
Pozdrawiam Aleksandra Bąk