MPD, agresja i huśtawki nastroju

Witam mam MPD jestem coraz bardziej agresywna wszystko mnie przytłacza i denerwuje mam straszne huśtawki emocjonalne nie mam ochoty wychodzić z domu straciłam sens życia popadłam w używki napiecie emocjonlne jest niedozniesienia czesto płacze mam poczucie winy nie zależy mi już na niczym potraciłam zainteresowania najlepiej czuje się z telefonem i słuchawkami na uszach gdy ktoś wchodzi mi do pokoju lub pyta o coś wywołujw to u mnie agresje

Proszę się zgłosić jak najszybciej do psychologa i podjąć z nim współpracę. Po pierwsze nie ma sensu zamykanie się w czterech ścianach pokoju, jeśli można korzystać ze wszystkich uroków życia. Po drugie Pani problem można przepracować podczas psychoterapii tak, aby bezsens i bezradność nie pojawiały się. Po trzecie zamykanie i oddalanie się od świata jedynie będzie pogłębiało problem. Biorąc pod uwagę powyższe - polecam jeszcze dziś poszukać specjalisty w Pani okolicy i się do niego zgłosić. Pozdrawiam.