MR głowy oraz silne bóle z zawrotami głowy

Badanie z dn. 30.06.14r MR-obrazy T1,T2-zależne , FLAIR w płaszczyźnie strzałkowej ,poprzecznej i czołowej,wykazało : wrzucie zatoki poprzecznej lewej wpuklająca się w obręb tej zatoki przestrzeń torbielowata o śr. ok 8mm - o morfologii szerokiej / przerośniętej ziarnistości pajęczynówki - reszta w normie . Dodam , że raz na miesiąc pojawiają się silne bóle głowy , z silnymi zawrotami i wymiotami , które utrzymują się przez kilka ,kilkanaście godzin , potem przez kilka dni jestem otępiała.

Może to być anomalia rozwojowa wskazana kontrola za 6 - 8 miesięcy, natomiast te napady bólów raz w miesiącu to raczej napad migreny. pozdrawiam