Mroczki przed oczami a choroba Hashimoto

Mam problem z mroczkami przed oczami widze migotające jasne punkty w lewym oku ilość mroczków jest nasilona,mroczki są widoczne w kazdej poze dnia nie ustępują, otóż mam je od ok 4 lat na początku tydzień byłem na okulistyce potem nerologi i jeszcze raz na okulistyce w akademii medycznej wszystkie choroby okulistyczne jak i neurologiczne zostały wykluczone,lekarze nie mieli nawet żadnych domysłów.Dodam jeszcze że choruje na hashimoto być może to jest przyczyną? nie wiem proszę o pomoc.

Małgorzata Panek

Mroczki przed oczami nie mają związku z chorobą Hashimoto. Należałoby wykonać badania dna oka. W przypadku takich objawów ważne są regularne kontrole. Proszę udać się do okulisty.
Pozdrawiam