Mroczki przed oczami, bół głowy, zawroty, suchość w ustach i nudności a zapalenie zatok

Witam mam problem, często mam mroczki przed oczami,bol głowy,zawroty głowy,suchosc w ustach,nudności i temperatura mi dziwnie skacze rano 36,6 a zaraz 37,5 myslalam ze to brak witamin biore od tyg magnez i multiwitamine, i nic . moje pytanie brzmi czy jest możllwe to że są to objawy zapalania zatok?? wziełam ibum zatoki i widzę minimalną poprawe, i drugie pytanie czy grzybica pochwy może mieć również objawy cielesne ?? dziękuje za odpowiedz

Witam. Jeśli objawy będą się utrzymywały dłużej niż 3 tygodnie proszę zgłosić się do lekarza celem wykonania diagnostyki