Mroczki przed oczami, zawroty głowy a nerwica lękowa

Witam, mam 20 lat i od dłuższego zauważyłam u siebie objawy które pasują do nerwicy lękowej, chociaż gdy wstaję mam zawroty głowy i mroczki przed oczami, ostatnio nawet zemdlałam. Często towarzyszą mi bóle w klatce piersiowej które nasilają się podczas oddychania. Do jakiego specjalisty powinnam pójść, czy pomoc kardiologa jest tutaj potrzebna?

Dzień dobry,

Najpierw proszę udać się do lekarza POZ. W zależności od rozpoznania, lekarz ew. skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty.