Mrowienie ciała i zawroty głowy a zgłoszenie do lekarza rodzinnego

Mrowienie ciała i zawroty głowy Witam. Problemów z zaparciami nie mam.Ból brzucha troszkę ustał lecz zawroty głowy powróciły,objawiają się one gdy wstanę,gdy stoję,nawet gdy jadę samochodem. One przychodzą tak nagle, np. jest wszystko okej i nagle mi sie zakręci w głowe i znów jest wszystko wporządku.Myślę że zgłoszę sie do ogolnego lekarza i moze mnie gdzies pokieruje.. ??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi.

Witam. Koniecznie trzeba zgłosić się do lekarza rodzinnego, który wyda stosowne skierowania i zrobić dokładne badania krwi. Nie wykluczone, że skuteczna może okazać się wizyta u neurologa i psychologa. Pozdrawiam