Mrowienie nogi i osłabienie czucia w obszarze biodrowym

Badania wykonałem i - poza dyskopatią - jestem zdrowy. Brak nadwagi zdrowy styl życia, sport. Problem objawił się stopniowo – od mrowienia lewej nogi i osłabienia czucia w obszarze biodrowym (list.2014). Czynności fizjologiczne prawidłowe. Miewam dolegliwości bólowe, nieznaczne (bez leków) i sporadyczne - po przeciążeniu kręgosłupa. Ból bywa nad ranem, w rejonie biodra lub/ i w okolicy żeber po lewej stronie- ustępuje po porannym rozruchu. Z MR idę do neurologa, ale co z tym robić dziś?

Niestety bez zbadania pacjenta i dokładnego wywiadu nie mogę nic doradzić.Proszę omówić dolegliwości i ich charakter z prowadzącym neurologiem.Ważne czy to nie jest problem z innego obszaru.

Pozdrawiam ciepło