Mrowienie po operacji żylaków

Witam.Po laserowej operacji żylaków kończyny dolnej, dokładnie po 4 dniach, odczuwam wokół kostki, na podeszwie pięty i śródstopia, mrowienie, częściowy brak czucia tej części nogi? Mam też wrażenie że palce tej nogi są delikatnie chłodniejsze. Ingerencja chirurgiczna obejmowała obszar kostki i pomiędzy kostką a kolanem. Czy to normalne że tak czuję i czy i kiedy wróci to do normy.? Bardzo się martwię.

Małgorzata Panek

Proszę zgłosić się do lekarza. Bez zbadania nie mogę powiedzieć czy są powody do niepokoju.
Pozdrawiam