Mrowienie ręki lub dłoni a niedobór żelaza

Witam, czym może być spowodowane mrowienie ręki i dłoni (tylko najmniejszy palec), mrowienie występowało przez cały dzisiejszy dzień. Mam 18 lat. Czy wpływ na to może mieć np niedobór żelaza lub czegoś innego?

Milena Lubowicz

Może być to spowodowane niedoborem żelaza, proponuję wykonać morfologię, będzie wiadomo czy jest problem z niedokrwistością niedoborową.
Pozdrawiam