Mrowienie w lewej nodze i ból przy prostowaniu prawej ręki

.Szczerze przyznaje tabletek nie zażywałam a masaży nie doczekałam bo przeszło i miałam wyjazd.po ok 3 mieś obudziłam sie z identycznym mrowieniem w lewej nodze od kolana po same kostki tylko goleni .ostatnio nie mogłam szybko wyprostowac prawej reki bo czułam okropny ból jakby cos miało mi rozerwać miesnie trwalo to ok 3 tyg.u lekarza juz nie byłam
KOBIETA ponad rok temu

Tak jak Pani pisze prawdopodobnie na RTG Pani doktor doszukała się zmian zwyrodnieniowych. Skoro zapisała tabletki dla diabetyków to oznacza, że Pani poziom cukru nie był w porządku. Trzeba takie tabletki zażywać według wskazań Pani doktor. Bóle są zapewne związane ze zwyrodnieniami więc masaże w takim wypadku powinny pomóc. Skoro chce Pani uzyskać konkretnych informacji na temat swojego zdrowia i uzyskać wyniki swoich badań trzeba ponownie udać się na konsultację do Pani doktor.