Mrowienie w nogach i głowie oraz osłabienie

Mam 57 lat od około roku niepokoją mnie dziwne,,ciarki,mrowienia,,jakie odczuwam w nogach,głowie zdarzają się w rękach za każdym razem w innym miejscu.Uczucie porównałabym z dreszczem albo gęsią skórką tylko punktowo /to tu, to tam/Od około 2tyg doszło ogólne osłabienie, nie mam w ogóle siły bolą mnie mięśnie nóg, rąk do tego dochodzą skurcze ,sztywnienie łydek,czasem nudności.Ogólnie czuję się bardzo źle.Wyniki w normie Proszę o informację co może mi być i do jakiego specjalisty się udać .

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy mogą być związane z zaburzeniami elektrolitowymi, zaburzeniami przewodzenia w obrębie nerwów obwodowych i inne. Sugeruję konsultację u neurologa.