Mrowienie w piersiach po zażyciu Escapelle

witam nurtuje mnie pytanie . miesiączkę miałam 13 .01.14 , 26.01.14 była wpadka co po czym wziełam tabletkę esapalle po ok 15 h następny okres dostałm 9 .02.14 ale mam dziwne mrowienia w piersiach wiec zrobiłam tes 25 lutego ale okazał się negatywny więc czy mogę być w ciąży czy to skutki tabletki pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. prawdopodobnie jest do wynika wahań hormonalnych spowodowanych przez tabletkę postkoitalną.