Mrowienie w stopach i drętwienie rąk przy spłyceniu fizjologicznej lordozy i zaostrzeniu przednich krawędzi trzonów
Problem mój dotyczy mrowienia w stopach ich drętwienia a także drętwienia rąk rtg wykazał wykazał spłycenie fizjologicznej lordozy zaostrzenia przednich krawędzi trzonów L2-L5 i bocznych L3-L5 obniżenie krążka międzykręgowego L4-L5 co to oznacza
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Najprawdopodobniej zmiany zarejestrowane podczas badania są wynikiem rozwijającej się choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa. Wszelkie zmiany struktury i budowy kręgosłupa wpływają na jego funkcję motoryczną i nierzadką mogą wywoływać dolegliwości bólowe lub tak jak ma to miejsce w tym przypadku parestezje , mrowienia, drętwienia. Polecam konsultację z lekarzem ortopedą bądź fizjoterapeutą.