Mruganie oczami u dziecka

witam moj syn (4,5 lat) bardzo często i dość intensywnie mruga oczami. podkreśle ze dość duzo gra na komputerze,tablecie oraz ogląda bajki. jaki może być powod tego intensywnego mrużenia oczu ?? mówi ze oczka go nie bolą nie szczypią wiec nie wiem czemu tak sie dzieje.

Witam
Bezwzględnie ograniczyć komputer /20 min dziennie/
Konieczna też wizyta u okulisty i sprawdzenie ostrości widzenia.
Pozdrawiam LP