Mruganie, zatkany nos, katar i bóle gardła u dziecka

Witam!Mój 3 letni syn od trzech tygodni ciagle mruga oczami ,i ma lekko zapchany nos tzn.jak poszedł do przedszkola zaczeły sie infekcje katar gardło typowe przeziebienia wszytsko przeszło i pojawiło sie mruganie oczów tak chocby miał piasek w oczach i zapchany nos bo tez sie slini duzo byłam u pediatry ale pediatra mnie zbył tzn. przepisał krople do oczów dicortineff 3 razy dziennie po dwiee krople mysle ze te krople mu nie pomogły a raczej nawet szkodza bo robia mu sie opuchniete worki

meble, dywany, zabawki?, ale też może być objawem "stresu przedszkolnego"
Czy Twój synek chętnie chodzi do przedszkola? Rozmawiaj z nim, niech dużo opowiada o pobycie "bez mamy"
Pozdrawiam