Mucus, polypi endocervicales partim epidermisati

Proszę o wyjaśnienie co oznacza wynik: Mucus,polypi endocervicales partim epidermisati. Endometrium in stadio proliferationis. Fragmenta musculorum leiocellularium
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Dokładne tłumaczenie to: śluz, polip szyjki macicy. Błona śluzowa w stadium rozrostowym. Fragmenty mięśniówki gładkokomórowej. Z wynikiem polecam udać się do swojego ginekologa.