Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 0 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mydło do mycia twarzy

Dzień dobry Mam pytanie odnośnie mycia twarzy. Nie lubię używać żeli do mycia, bardziej komfortowe jest dla mnie używanie mydła. Czy w związku z tym jest jakiś rodzaj mydła lub inny myjący środek w kostce, który nie podrażnia i nie wysusza skóry? Pozdrawiam, Paulina
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Makijaż dla blondynki - oczy

Umiejętnie wykonany makijaż to ozdoba każdej kobiety. Naucz się wykonywać krok po kroku makijaż dla blondynki, zapoznaj się z filmem instruktażowym. To naprawdę może być proste.

Małgorzata Panek
69 poziom zaufania

Większość mydeł dostępnych na rynku nie nadaje się do mycia skóry twarzy, gdyż są one zasadowe i powodują jej wysuszenie. Jeśli nie lubi Pani stosować żeli i preferuje mydła, może Pani spróbować mydeł przeznaczonych do pielęgnacji skóry wrażliwej i alergicznej, dostępne są w aptekach bez recepty.
Pozdrawiam

0
Małgorzata Panek
69 poziom zaufania

Niestety mydła dostępne na rynku w większości mają odczyn zasadowy i nadmiernie wysuszają skórę. Polecałabym stosowanie preparatów przeznaczonych do mycia skóry twarzy. Jeśli jednak zdecydowanie preferuje Pani mydła, może Pani spróbować tych dostępnych w aptekach przeznaczonych do pielęgnacji skóry wrażliwej i alergicznej. W razie jakiegokolwiek odczynu alergicznego, proszę udać się do dermatologa.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy