Myśli i próby samobójcze, brak apetytu, stany lękowe i strach przed ciemnością

Prosze o pomoc...mam mysli samobojcze nie chce jesc czasami wymiotuje jedzenie.mam stany lekowe jestem sama nie mam nikogo oprocz mamy...ale mama mi nie wierzy nawet gdy bylismy u psychologa nic to nie zdzialalo..mialam 5 prob samobojczych widze cienie..boje sie ciemnosci spie z misiem i mama....gdybym tak trafila do szpitala to nie dalabym zgasic swiatla i nie zostalabym sama w pokoju..calyzcas chce mi sie plakac...PROSZE O POMOC!!!! z gory dziekuje

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się na leczenie do szpitala psychiatrycznego.
Ewentualnie w formie ambulatoryjnej podjąć leczenie - u lekarza psychiatry ORAZ psychoterapeuty.