Myśli o śmierci u 19-latki

Co chwilę mam jakieś doły,depresja.Cały czas płaczę,codziennie proszę Boga,żeby mnie zabrał,myślę cały czas o śmierci, chcę być z dziadkiem,który nie żyje już 5 lat.. Owszem jest dużo problemów. Może i to "trudny okres". Jednak mam 19 lat i już nie chcę żyć,mam dosyć wszystkiego. Śmierć będzie najlepsza,co z tym zrobić ? Jak zabić myśli ?

Poniżej link do orientacyjnego testu na depresję. Na stronie znajdzie tez Pani artykuł na temat choroby.

http://rozwojowi.pl/depresja-test.html