Myśli samobójcze i okaleczanie się 19-letniej dziewczyny

Mam ze soba wielki problem, coraz czesciej odczuwam brak sensu zycia i mam mysli samobojcze. Moj dziadek jest chory na raka, niedawno stracilam chlopaka ktory byl dla mnie calym swiatem, nie umiem sie z ta strata pogodzic, w domu sytuacja tez nie jest zbyt ciekawa. Rodzice sie mna wcale nie interesuja. Okaleczam sie juz od 3 lat, nie umiem sobie poradzic z tym, czuje wielki bol ktory siedzi we mnie. Chcialabym to wyrzucic z siebie i nyc normalnym czlowiekiem, szczesliwym z marzeniami i nadzieja.

Witam, cierpienie psychiczne z którym się Pani boryka jest zbyt duże aby pozostawać z nim samej. Proszę dać sobie szansę na pomoc i skorzystać z psychoterapii, albo bezpłatnej w ramach NFZ, która jest oferowana w Poradniach Zdrowia Psychicznego albo w prywatnym gabinecie psychoterapeutycznym- jest ich w tej chwili w każdej miejscowości sporo do wyboru.Pozdrawiam