Myśli samobójcze na tle nerwowym

Mam myśli samobójcze.W nocy sen,że wypadam przez okno.Rano też chciało mi się wyskoczyć. Mam nerwy na tle pracy,nie robię.Mam 30 lat- nie pamiętam nic ze studiów, nie mam zdolności manualnych.Nigdy nie miałam chłopaka.Myśli samobójcze wracają, po 5 tyg, po 5 latach.Leczę się psychiatrycznie, psychoterapia nie działa.Jestem osoba pełnosprawną, ale niesamodzielną. W życiu sobie nie poradzę. Martwię się. Na samą myśl o pracy- ściskanie w żołądku, stres. Co robić?

Psychologia

Nadal współpracować z psychiatrą i psychoterapeutą, zdarza się, że psychoterapia musi trwać kilka lat zanim naprawdę będą efekty, jeśli natomiast nie czuje się Pani komfortowo z obecnym psychoterapeutą może Pani spróbować z inną osobą czasem to działa. Najważniejsze to być szczerym z osobami, które Pani pomagają czasem ukrywając coś samemu można sobie zaszkodzić.

Dzień dobry. Być może cierpi Pani na zaburzenie osobowości, choć oczywiście nie sposób tego określić na podstawie powyższych informacji. Nie wiem jak długo trwa Pani terapia ale w przypadku zaburzeń osobowości może to trwać kilka lat. Terapia powinna się odbywać minimum raz w tygodniu - czy w takiej terapii Pani uczestniczy? Proszę w pierwszej kolejności porozmawiać z Pani terapeutą. Pozdrawiam.