Myśli samobójcze po odejściu żony

Dzień dobry. Jak najlepiej mogę przygotować rodzinę na moje planowane samobójstwo? Najbardziej boję się o dzieci. Powód mojej decyzji jest taki, że obiecałem "dopóki śmierć nas nie rozłączy", a żona chce ode mnie odejść. Próbowałem i próbuję, aby znowu mnie pokochała, robię wszystko, ale niestety bez skutku :(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należy zastanowić się czy nie warto porozmawiać z psychiatrą. Nie warto dobierać sobie życia szczególnie w sytuacji gdy ma Pan dzieci. Domyślam się że są one jeszcze małe i z pewnością potrzebują ojca.