Myśli samobójcze, samookaleczanie i brak wsparcia od męża

Dzien dobry.. chcialam sie doradzic maz jak ma okazje to zostaje dluzej w pracy zeby sie dziecmi nie zajmowal.. Od dziecka probuje sie zabic ale nie wiem jak to zrobic. Wszyscy mnie tylko krytykuja znow od nowa sie tne po rekach..Tak bardzo im zle ze mna to ze soba skoncze ale nie wiem jak.. Mam dosc tego zycia tylko w krytyce.. a do tego jestem tepa gruba brzydka i nic nie potrafie i nic mi sie nie chce juz zajmowanie dziecmi jest dla mnie meczace. Bylam 4 razy w szpitalu ale to nic noe pomag

Witam, serdecznie,
myślę, że jak najszybciej powinna Pani skorzystać z pomocy psychoterapeuty i to w sposób.
Po pierwsze chodzi o to aby Psychoterapeuta zredukował stres jakiemu jest Pani poddana
po drugie aby wsparł antydepresyjne leczenie farmakologiczne, któremu pewnie jest Pani poddana ?
po trzecie aby poprawił Pani samoocenę

Następnie dobre by było przeprowadzenie konsultacji z obszaru terapii par we trójkę - wspólnie z Pani mężem.

Pozdrawiam i proszę tak zrobić to wyjdzie Pani z tego

Witam,
Mówi Pani o sobie w sposób obraźliwy. Nie akceptuje Pani siebie. W dodatku mąż Pani nie wspiera i zostaje dłużej w pracy, Wszystko jest na Pani głowie. Od dawna zastanawia się Pani czy ze sobą nie skończyć. Myśli samobójcze i samookaleczenia Pani nie opuszczają.
Sytuacja jest poważna. Wymienione przez Panią objawy WYMAGAJĄ konsultacji z psychoterapeutą. Czasem pobyt w szpitalu nie załatwia sprawy. Podobnie jak farmakoterapia. Niezbędna może okazać się psychoterapia, podczas której regularnie spotyka się Pani z terapeutą, który zajmuje się Panią indywidualnie. Zalecam skorzystanie z tej opcji pomocy, ponieważ będzie Pani mieć okazję lepiej zrozumieć swoją sytuację i poprawić funkcjonowanie. Pewne schematyczne myślenie i zachowanie towarzyszy Pani każdego dnia, co znacznie utrudnia pozytywne nastawienie do ludzi i świata.
Specjaliści są od tego aby pomagać. Obecnie na psychoterapię chodzi bardzo dużo osób, którzy chcą lepiej rozumieć samych siebie. Warto skorzystać, nic Pani nie traci, a może jedynie zyskać.
Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska