Myśli samobójcze u 37-latki

mam mysli samobujcze trudne dni ze mam dosc nie mam z nikad pomocy i jestem sama boje sie ze po raz 3 mi sie uda ze wkoncu wszystko sie uspokoji.

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry (np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego), który wdroży odpowiednie leczenie. A w sytuacji zagrożenia życia, może Pani bezpośrednio pojechać do szpitala bądź wezwać pogotowie.