Myśli samobójcze w 39. tygodniu ciąży

Witam mysle o samobojstwie mam nerwice i depresje doszła jeszcze nadwrazliwos słuchowa dzwieki ciche i głosne i nawet głosy rodziny ludzi wywołuja we mnie napady lęku leże nawet w ciszy i mam napady lęku w klatce piersiowej nie wiem o co chodzi bire leki amitryptyline i nie pomagają juz nie widze sensu życia mam coreczke 18 miesieczna i jestem w 39 tygodniu ciąży pomocy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ma Pani dzieci więc, jest dla kogo żyć. Proszę zgłosić się do lekarza. Konieczna jest modyfikacja dotychczasowej terapii.

Witam. Stany depresyjne i lękowe mogą nasilać się w ciąży w związku z wahaniami poziomu hormonów. Powinna Pani bezwzględnie zgłosić się do psychiatry który zmodyfikuje dotychczasowe leczenie.