Myśli samobójcze z powodu odrzucenia przez dziewczynę

Witam Kocham dziewczynę ona mnie nie chce nie wiem jak to naprawić i mam zamiar się zabić!
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mam prawa wnikać w twoje uczucia. Musze jednak poinformować Cię o tym iż niestety nieszczęśliwa miłość to problem powszechny i nie można poddawać się tak łatwo. Z pewnością samobójstwo to najgorsze rozwiązanie i wyjście w tej sprawie. Domyslam sie iż jesteś osobą młodą a przez to mam na myśli fakt iż całe życie jeszcze przed tobą. Serdecznie polecam Ci konsutlację z psychologiem. Często szczera rozmowa z inną osobą pomaga pozbyć się złych emocji.

Dzień Dobry Panu,

Proszę Pana ten czas jest dla Pana, żeby zajął się Pan sobą i w ten sposób wzbogacił swoją osobowość-ucząc się czegoś nowego, odkryć ciekawą i nową pasję.

Jeśli ma Pan myśli samobójcze, proszę nie zostawać samemu.
Skontaktować się z Ośrodkiem Interwencjo Kryzysowej, w warszawie, gdzie telefonicznie, całodobowo, bezpłatnie otrzyma Pan wskazówki i potrzebną pomoc (namiary w Internecie).

Życzę Panu zobaczenia sensu życia,
Irena Mielnik-Madej