Myszka w obrębie nogi a czerniak

witam mam na nodze myszke od urodzenia na niej rosna włoski ale czasem włosy wypadaja i potem rosna znowu czy to normalne?nikt w rodzinie nie cierpiał na czerniaka.czy te włosy moga poprostu sie wycierac poprzez pocieranie ubraniem?myszka sie nie zmienia

Małgorzata Panek

Jak najbardziej włosy mogą wypadać, jest to związane z cyklem życia włosa. Dla całkowitej pewności zmiana powinna być obejrzana pod dermatoskopem.
Proszę udać się do dermatologa.
Pozdrawiam