Na co mogą wskazywać takie zmiany okolicy odbytu?

Witam! Mam 23 lata, od około 2 tygodni w okolicach odbytu-dokładniej jak włożę palec lekko w odbyt to czuję jakby były dookoła takie białe krostki.. Mam obawy co do tego.. Jak się tego pozbyć, do jakiego lekarza iść?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT wczoraj

Dzień dobry.

Aby leczyć opisane objawy trzeba znaleźć przyczynę.

Proponuję konsultację stacjonarną do specjalisty proktolog który w trakcie wizyty wykona odpowiednie badanie po którym zleci odpowiednie leczenie ewentualnie dodatkową odpowiednią diagnostykę.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta