Na co mogą wskazywać te wszystkie dolegliwości i 26-latka?

Witam. Krótko opisze swoją historie. Mam 26 lat, prowadzę firm, całkiem dużo pracuje fizycznie. A mianowicie co się wydarzyło. W lipcu miałem dziwny przypadek słabości, zawrotów głowy takie prowadzące do omdlenia do którego nie doszło na całe szczęście. Nie chciało mnie puścić wiec pojechałem na pogotowie, tam nic nie stwierdzili, żadnych nieprawidłowości. Zrobili zdjęcie RTg klatki, ekg, odsłuchali itd i wszytsko Ok, wyniki również zrobili ale tam wszytsko w bardzo dobrej normie. Po tej sytuacji pare razy się to powtórzyło, najgorsze w tym wszytskim ze automatycznie jak się działy WW zjawiska zaczynałem się denerwować do tego dochodziło mocne i szybkie bicie serca drżenie rak itd. I tak z tym zostałem, ale na dzień dzisiejszy nie mam już takich sytuacji wręcz panicznych ale za to zostają takie objawy jak : -drętwienie kończyn raki nóg palców u rak -drżenie rak w podparciu -uczucie braku siły mięśniowej -mroczki przed oczami -szymu w uszach które się zmieniają wraz z zmiana pozycji głowy (schylanie) -uczucie drżenia ciała -ogólne uczucie osłabienia -szybko się męczę -no i najważniejsze uczucie ciężkiej głowy, brak pełnej koncentracji -sztywność karku (napięte mięśnie jak stal) -bóle w nadbrzuszu -uczucie drżenia ciała mięśni przy kręgosłupie oraz mięśni ud Wykonałem kilka badań -kardiolog, echo serca wszytsko Ok -tomografia głowy- opis wszytsko w normie -usg tętnic szyjnych - wykazało skrętny przebieg tętnicy kręgowej -badanie na bolerioze (ponieważ mam stwierdzona od 2015 roku bolerioze (wyniki wykazał „opisze to tak jak powiedział lekarz „ widać ze jest ale jest wyciszona) -badanie na tarczyce z krwi - również w normie -rezonans kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego tutaj wrzucam opis Szyjny lordoza szyjna spłycona; krążki m-k w odcinku szyjnym z cechami różnego stopnia zaznaczonego odwodnienia i o zachowanej wysokości; nierówności blaszek granicznych trzonów szyjnych; ogniska przebudowy tłuszczowej głównie w obrębie zęba obrotnika; nieduże zmiany wytwórcze na przednich i tylno bocznych krawędziach trzonów ze zwężeniem światła otworów m-k; poza tym kanał kręgowy i otwory m-k prawidłowo szerokie; rezerwa objętościowa kanału kręgowego zachowana; rdzeń kręgowy bez zmian ogniskowych. Lędźwiowy -lordoza lędźwiowa spłycona; -krążki m-k L4/5 i L5/S1 z cechami zaznaczonego odwodnienia i o zachowanej wysokości; -zmiany wytwórcze na przednich i tylno bocznych krawędziach trzonów, pogrubienie więzadeł żółtych ze zwężeniem światła otworów m-k; -tylna bardziej otworowa lewoboczna wypuklina krążka L4/5 z niedużą modelacją worka oponowego i zwężeniem lewego otworu m-k z możliwością ucisku na korzeń nerwowy; -towarzysząca zmianom wytwórczym szeroka okrężna wypuklina krążka m-k L5/S1 z prawoboczną lateralizacją z modelacją worka oponowego i zwężeniem obu otworów m-k bardziej po stronie prawej z możliwością ucisku na korzeń nerwowy; -ostre ustawienie kości krzyżowej; -przepukliny dotrzonowe z nierównością górnych i dolnych blaszek granicznych trzonów w badanym odcinku; -stożek końcowy bez zmian ogniskowych. Wiedziałem ze mam dyskopatię, korzystałem kiedyś z fizjoterapii ale z bólu w odcinku lędźwiowym, szybko i skutecznie pomagało. Teraz korzystam cały czas od 2 miejscu z fizjoterapii i oseopaty, Na pewno fizjoterapia zlikwidowała uczucie sztywności karku. I bóle w nadbrzuszu, ale co do tego to kiedyś miałem zapalenie błony śluzowej żołądka, ale raczej wyleczone. Moim zdaniem fizjoterapia niby pomaga ale czy tam skutecznie to bym nie powiedział Dziś byłem u nerutolga zgodnie z zaleceniem doktor rodzinnej ale na ta chwile nie stwierdził nic operacyjnego Proszę o komentarz i mam nadzieje ze jest to zrozumiałe co napsialem . Z gory dziękuje!! Pozdrawiam .

Witam,

co do omdlenia, zawrotów głowy, mocne bicie serca, szum w uszach przydała by się diagnostyka EEG głowy, holter ekg 48 godziny.

Badania laboratoryjne o który brak informacji np wartości wyników czy był wykonywany poziom cukru na czczo, potas, magnez, sód, lipidogram, morfologia z rozmazem.

Co do opisów badań obrazowych wskazana również konsultacja lekarza specjalisty neurochirurga aby się wypowiedział na opisane zmiany w nich występujące z objawami klinicznymi które są opisane przez Pana.

Pozdrawiam