Na co mogą wskazywać wyniki badania USG?

Dzień dobry, byłam na usg proszę powiedzieć czy to coś złego, dodam że skonczylam ostatnio antybiotyk cipronex. Wynik badania usg: WATROBA NIEPOWIEKSZONA O PRAWIDLOWEJ ECHOGENICZNOSCI ,BEZ WYROZNIAJACYCH SIE ZMIAN OGNISKOWYCH.pecherzyk zolciowy o niepogubionej ścianie, bez ech zalogować.pżw oraz drogi zolciowe wewnatrzwatrobowe nieposzerzone. Trzustka widoczna w zakresie głowy i trzonu bez uchwytnej patologi .sledziona nieco powiekszona (133x26), jednorodna w uwidocznionym zakresie. AORTA BRZUSZNA NIEPOSZERZONA. NERKI POLOZONE PRAWIDLOWO BEZ ZASTOJU I KAMICY MIAZSZ PRAWIDLOWEJ GRUBOSCI ORAZ ECHOGENICZNICZNOSCI .NP dł 105mm. NL DŁ 106 MM pecherz moczowy dobrze wypełniony bez ech wewnętrznych macica niepowiekszona wolnego płynu w jamie brzusznej nie uwidoczniono. Lekarz podczas badania zapytał czy m obfiteiesiaczki odpowiedziałam że tak i powiedział że nieco powiekszona sledziona może być wynikiem tego. Albo że przeszłam infekcje Bi bralam antybiotyk.dodam że robiłam badanie ogólne moczu wyszlo prawidlowe. Mam 24 lata jestem kobietą.

Dzień dobry,

brak informacj z jakiego powodu była Pani leczona antybiotykiem.

Aby odpowiedzieć na pytanie jest wymagana wizyta stacjonarna ze względu na wykonanie badania podmiotowego przedmiotowego aby ocenić stan zdrowia.

Proszę z wynikami udać się go lekarza ginekolog aby ocenił stan zdrowia oraz konsultacja gastrologa.

Przed wizytą do gastrologa proszę wykonać badania próby wątrobowe, trzustka, morfologia z rozmazem, crp.

Pozdrawiam