Na co wskazują moje bóle okolicy ucha?

Witam.Dwa lata temu podczas kąpieli w jeziorze wleciała mi woda do ucha. Od tego momentu zaczęły się problemy. Mrowi mi w lewej skroni,uczucie że oko chce mi wyskoczyć,łaskotanie policzka,pobolewanie ucha,czasami uczucie że zaraz zemdleje. U laryngologa mam już kartę stałego pacjenta.Najpierw podejrzenie zatok. Zrobiona punkcja(nic ropnego nie wyleciało)brak poprawy.Laryngolog twierdzi że od zębów. Dentysta stwierdził po tomografię że jest zmiana w górnej 5. Leczona Endo pod mikroskopem o antybiotyk. Po wyleczeniu zęba ból jaki jest taki był zero poprawy.

Witam serdecznie,

u laryngologa miała Pani diagnostykę wideoendoskopie?

Nic nie stoi na przeszkodzie aby poprosić o drugą opinię innego lekarza laryngologa.

Przed ustaleniem wizyty proszę się upewnić, że będzie diagnostyka wideoendoskopie badanie.

Pozdrawiam