Na co wskazują moje dolegliwości w wieku 18 lat?

Dzien dobry, mam 18 lat jestem chora na niedoczynnosc tarczycy, biore letrox 50 i mam rowniez stwierdzone zaburzenia lękowe, jednak terapia rok temu zostaly wyciszone. Od bardzo długiego czasu jestem zmeczona bez przerwy, myslalam ze przez chora tarczyce, ale przeczytalam gdzies ze podczas brania lekow powinny mi przejsc takie objawy. Ostatnio jestem tez oslabiona, nie mam motywacji i sily zeby wstac z lozka. Częste bole miesni nog, kłucie w klatce piersiowej, raz mam apetyt raz w ogole go nie mam. Nie mam sily sie widywać ze znajomymi, gdzie zawsze sprawiało mi to duza radość i nie mam sily dbac o higienie od 2 tygodni sie nie mylam. Co mi jest? boje sie ze to depresja. A moze to od tej zmiennej pogody? Moze jednak tarczyca? Blagam o pomoc boje sie.

Dzień dobry,

najlepszym wyjściem będzie wizyta stacjonarna u lekarza psychiatry który po rozmowie z Panią będzie mogła wykluczyć lub potwierdzić nawrót zaburzeń lękowych lub zaburzenia depresyjne.

Proszę nie bagatelizować opisane objawy lecz z kontaktować się z lekarzem psychiatrą który jest w stanie stwierdzić z czym ma się do czynienia i w razie nie potwierdzenia zaburzeń nerwicowych lub depresji zleci odpowiedniego specjalistę.

Pozdrawiam