Na co wskazują takie objawy u 32-letniego mężczyzny?

Witam. Mężczyzna wiek 32l.Objawy; od 3miesięcy;Stan podgorączkowy osłabienie spadek wagi 8kg obecnie mam 64kg i 182cm wzrostu... kłucia w brzuchu i wokolicy mostka ucisk ,gniecenie.brak apetytu uczucie pełnosci po zjedzenieu odbijanie się nalot-osad na zębach. Robiłem badanie gastroskopi pod kątem helikobakteru na który się leczyłem ok 1,5mies ale ataki nie mijały tylko było coraz gorzej test ujemny wykryto nieszczelnośc zołądka . po badaniach złapał mie silny ból że znalazłem się w szpitalu. tam zrobiono mi badania krwi moczu usg brzucha rendgen tomograf z kontrastem dostawałem tylko glukozę dozylnie i rozkurczowe wypisano mnie po 4dniach z niczym . sugerowali badania pod kontem alergi.Krew utajona w kale tez robiłem jest ok. Ataki nadal nie ustapiły wybrałem się prywatnie -pani dr stwierdziłaz wyniku gastroskopi że to refluks-ale ja zgagi nie mam ani nie cofa mi się nic jestem na lekach 1,5tyg i nadal czuje bóle w brzuchu uczucie pełności mam stan podgorączkowy i brak sił.. nie wiem co dalej ...jestem na zwolnieniu juz 3tyg .

Szanowny Panie, niestety również nie wiem co może Panu dolegać jeżeli wszystkie badania wyszły dobrze